З 1 січня Європа введе єдині зарядні пристрої для мобільних телефонів — 30 Липня 2010 — Калейдоскоп


З 1 січня 2011 мобільні телефони провідних виробників, що продаються в країнах Євросоюзу, будуть обладнані єдиним зарядним пристроєм.

За даними джерел в головному управлінні Єврокомісії з промисловості та підприємництва, ці пристрої матимуть роз’єм типу micro-USB для підключення до мобільного телефону. Про наміри виробників перейти на єдину зарядку повідомлялося ще півроку тому, але тепер ці плани, схоже, втілюються у реальність.

Представники Єврокомісії вважають перехід на уніфікований тип зарядки необхідним через те, що більшість провідних виробників мобільних телефонів використовують різні типи зарядних пристроїв, несумісні з моделями інших виробників. Це призводить до того, що в європейських сім’ях накопичуються різні типи зарядних пристроїв, а при покупці нових телефонів вони стають непотрібними і викидаються.

Щорічно у всьому світі з цієї причини на звалище відправляють 51 тисячу тонн зарядних пристроїв. Очікується, що введення єдиного стандарту призведе до зниження кількості відходів.

У жовтні 2009 року єдиний стандарт для мобільних зарядних пристроїв був затверджений Міжнародним союзом електрозв’язку. За рішенням МСЕ, мобільні телефони також мають бути оснащені роз’ємом micro-USB. Разом з тим союз не визначив терміну, до якого повинен бути здійснений перехід на єдиний тип «зарядки».

Винники Plus за матеріалами: Lenta.ru  TCH

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *