В ставку на львівщині оселився пелікан — 30 Червня 2010 — Калейдоскоп


На Львівщині в одному з озер з’явився незвичний для цих країв пелікан. Вже два тижні пернатий — головний об’єкт уваги усього села Реклинець. На майже ручного та екзотичного птаха приїздять подивитись з сусідніх сіл. З ним фотографуються, навіть дітей на екскурсії приводять.

Мешканці села розповіли, що спочатку на ставу з’явилось 4 пелікани. Коли їх заходились розглядати і фотографувати, троє птахів злякались і полетіли геть. Один залишився.

Попри побоювання мешканців, пелікан на качок не полює. Не смакують йому ні хліб, ні вареники, якими пробували його підгодувати. Крім карасиків, не їсть нічого.

Зоолог львівського еколого-натуралістичного центру Віктор Червоний намагався з’ясувати чи пелікан-приблуда з Рівненського звіринця.

працівник рівненського зоопарку повідомив, що в них проведена спеціальна операція, і після цього пелікани не можуть літати, але не виключив, що птах може бути їхнім.

В Україні тільки два види пеліканів, і вони гніздяться на морському узбережжі. Тож як цей потрапив на Львівщину для всіх загадка.

«Під час міграції пелікани можуть залітати в деякі регіони, але щоб так далеко, може, він з якогось приватного зоопарку втік або його випустили», — розповів зоолог Віктор Червоний.

ТСН шукає господаря для пелікана. Головні прикмети птаха – вік не більше трьох років, забарвлення біло-сіре, вага до 12 кілограмів, розмах крил приблизно 2 метри. У нього хороший апетит, щодня з’їдає 5 кіло риби.
Винники Plus

фото: povodok.ru
За матеріалами: ТСН

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *