В британській сім’ї народилися двійнята з різним кольором шкіри — 31 Жовтня 2010 — Калейдоскоп


21-річна британка Ширлі Вейлз народила двійнят з різним кольором шкіри — донька Хоуп народилася білою, а син Лео темношкірим.

Молода мама була спантеличена, коли акушерка вперше показала їй малят, які з’явилися на світ шляхом кесаревого розтину.

Маленький Лео, який вдався в матір, уродженку Гренади, має темну шкіру, карі очі та густе волосся. Його сестричка успадкувала зовнішність свого тата, його світлу шкіру, голубі очі та світле волосся.

«Протягом вагітності я жартувала щодо того, що діти будуть чорно-білі. Я навіть сказала другові, у разі якщо один буде чорним, а другий білим, я назву їх Ебоні («ebony» — чорне дерево) та Айворі («ivory» — слонова кістка). Коли ж вони такими й народилися, я зрозуміла, що було б жорстоко називати їх так», — розповіла Вейлз.

«У перші кілька днів у мене було близько ста відвідувачів, бо люди не могли повірити мені, доки не бачили малят на власні очі», — тішиться молода мама.

Ширлі виховуватиме двійнят сама, бо з чоловіком розлучилася. «Вони — моє маленьке диво. Вони такі різні, вони цілком окремі світи», — тішиться вона.

«Я зву їх Левеня Лео та Щаслива Хоуп, Лео сердиться, коли йому не приділяють уваги, бо його сестра, здається, привертає набагато більше уваги людей, у той час як Хоуп весь час усім всміхається», — розповідає жінка.

«Дві різні яйцеклітини були запліднені двома різними сперматозоїдами. Гени, що визначають колір шкіри, будуть різними, в результаті їх комбінації», — пояснив цей дивовижний випадок речник фонду Multiple Births.

Винники Plus  за матеріалами: dailymail.co.uk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *