В Україні скасують плату за з’єднання мобільного зв’язку? — 2 Листопада 2010


Національна комісія регулювання зв’язку пропонує скасувати стягування плати за з’єднання при оплаті послуг мобільного зв’язку.

За повідомленням голови комісії Володимира Олійника відповідна норма передбачена в проекті Правил надання телекомунікаційних послуг, схваленому на засіданні регулятора минулого тижня, повідомляє «Економічна правда».

«Немає такої послуги — з’єднання. І тому плату за неї стягувати неправильно. Це все одна послуга — телефонна розмова», — сказав Олійник.

Проект правил, який все ще не опублікований на сайті комісії, за словами учасника робочої групи з розробки законопроекту, експерта Netton Consalting Group Романа Химича, містить чимало норм про принцип тарифікації послуг та інформування про це абонентів.

Так, наприклад, НКРЗ зобов’язує операторів заздалегідь повідомляти абонентів про зміни в діючих тарифах через SMS-повідомлення або шляхом обдзвону, а також формувати ціни на чітких часових та кількісних одиницях виміру, наприклад, 1 секунда розмови, 1 Мб переданих даних.

Також вводиться обов’язкове повідомлення абонентів про розмір плати за контент-послуги при використанні коротких номерів.

Українські оператори почали стягувати плату за з’єднання (ПЗЗ) з 2001 року, коли поступово стали переходити до посекундної тарифікації вихідних дзвінків.

Винники Plus  за матеріалами: zaxid.netsvtele.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *