«Мандрівника з майбутнього» виявили у фільмі Чарлі Чапліна (ФОТО, ВІДЕО) — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
admin

У кінофільмі 1928 року на задньому плані помітно людину в пальті та чорному капелюсі, яка ніби розмовляє по мобільному телефону.

У стрічці Чарлі Чапліна «Цирк» знайшли сліди «мандрівника у часі» — в одному з епізодів кінострічки 1928 року людина розмовляє по мобільному телефону.

В кадрі видно, як на задньому плані проходить людина (ймовірно, жінка) в темному капелюсі та пальті, тримаючи ліву руку біля вуха, ніби охопивши слухавку.

Ірландський режисер Джордж Кларк не тільки помітив незвичайну ситуацію, але й уповільнив відео та масштабував його, щоб показати – людина, схоже, розмовляє по телефону. Поруч з її вухом – тонкий, чорний об’єкт.

Чи це мобільний телефон? Але у 1928 році цих пристроїв ще не існувало.

На думку Кларка, єдиним правдоподібним поясненням цього є теорія про те, що ця людина – мандрівник у часі, гість з майбутнього.

Відео з фрагментами стрічки та своїми поясненнями Кларк виклав в Інтернет. І користувачі почали бурхливе обговорення новини, висуваючи різноманітні версії того, що відбувається на екрані. На переконання багатьох запеклих любителів сінематографа ця людина справді була, по суті, мандрівником з майбутнього, який мав нещастя бути зафіксованим на плівку, тим самим знищуючи тканину Всесвіту.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua

Related Post