П’єр Рішар приїде в Україну зі сином — 22 Серпня 2010 — Калейдоскоп


Французький актор П’єр Рішар 15 вересня приїде в Україну.

«П’єр приїде в Україну з виставою «П’єр Рішар. До запитання». Постановка складається з відвертих відповідей актора на дошкульні запитання його фанатів і шанувальників, які щодня надсилають йому листи з усього світу. Більш за все з ним приїде син Крістофер Дефей. Під час вистави він акомпанувати батькові на контрабасі”, — повідомили у столичному театрі імені Івана Франка.

Актора возитимуть по Києву на «мерседесі». Поселять в номері «люкс” у столичному готелі «Опера». Доба там обійдеться 600 євро.

«Рішар у порівнянні з іншими зарубіжними зірками дуже скромний у своїх вимогах. Попросив, щоб у його номері були тільки мінеральна вода, кава і чай. Снідати буде у готелі. На обід і вечерю їздитиме у ресторан. Просив замовляти йому страви європейської кухні. З усіх екскурсій обрав поїздку у Володимирський собор і Андріївську церкву”.

Виставу «П’єр Рішар. До запитання» у театрі імені Івана Франка можна буде побачити 15-17 вересня. Вартість квитків 500-3000 грн.

Французький актор приїжджав у травні на кінофестиваль ”Харківський бузок”. Його запросила французька актриса Мілен Демонжо. Вона торік заснувала цей захід. Її матір родом із Харкова.

Винники Plus  за матеріалами: gazeta.ua  pravda.com.ua

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  «Винники Plus» обов’язкове.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *