Дослідницька група «Мисливці за привидами» працюватиме у Підгорецькому замку — 26 Серпня 2010


28 серпня у Підгорецькому замку на Львівщині починає робота американської дослідницької групи «Мисливці за привидами» («Ghost Hunters International»): команда документалістів спецапаратурою досліджуватиме паранормальні явища на території замкового комплексу.

«Мисливців за привидами» запросили до Підгорецького замку дослідник-краєзнавець Ігор Жук та гендиректора Львівської галереї мистецтв Герой України Борис Возницький.Це буде вже п’яте дослідження за останні два роки з часу випадкової фіксації фотоапаратурою дивних об’єктів на території замку. «Мисливці за привидами» розкажуть про свою роботу на прес-конференції у готелі «Дністер» 31 серпня о т 12.00

Нагадаємо, учора в львівському фотоклубі-галереї «5х5» дослідник паранормальних явищ, фотограф та письменник Баррі Фіцжеральд із Північної Ірландії, який декілька років співпрацює з програмою «Міжнародні мисливці за привидами» каналу SyFy (США),у рамках «Тижня актуального мистецтва 2010» відкрив виставку світлин «Примарна реальність». У своїх дослідженнях Фіцжеральд використовує повноспектрову камеру (the‘FullSpectrum’ technology), яка дозволяє робити фотографії в повній темноті між 12.00 ночі і 5.00 ранку, коли не бачить людське око.

«Міжнародні мисливці за привидами» відвідують різні куточки світу, де відбуваються незвичні події, і намагаються зафіксувати їх за допомогою найновішого обладнання: теплочутливих, інфрачервоних, ультрафіолетових камер, ультразвукового та цифрового звукозапису. Вони побували у Південній Америці, Південній Африці, Австралії, деяких частинах Азії та більшості країн Європи. Цього року вони полюють у замках Львівщини.

Винники Plus  за матеріалами: zik.com.ua  theamericandishtv.com

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  «Винники Plus» обов’язкове.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *