«Не будь скотом», — акція організації «Автономний Опір» — Львів

14 грудня, у центрі Львова відбулась акція «Не будь скотом», яку організувала організація «Автономний Опір».

Близько півсотні активістів розтягнулись алеєю від Оперного театру до пам`ятника Тарасові Шевченку, повідомляє Львівський портал. Кожен учасник акції тримав у руках плакат із закликом до людей, які залишаються пасивними та байдужими до політичної, економічної та соціальної ситуації в Україні. Націоналісти закликали львів`ян до активної позиції у житті держави, адже «чим більше буде активних людей, тим швидше українці перейдуть до дій для покращення життя». 

Зокрема, на плакатах були написані такі гасла: «На мітинг за зарплату? «Ні!! Краще в Італії пенсіонерам дупи мити!», «Не бачу! Не чую! Мовчу! Терплю!» Ідеальний Раб!», «Пропаганда спорту? «Що за секта?», «Саморозвиток? «Дивлюсь 95-тий квартал!», «Ти не п’єш? «Що свідок Єгови?!» та інші.

«Мета акції – донести до всіх українців думку про те, що бути байдужим зараз не можна. Формат «Моя хата скраю» вже не грає своєї ролі, оскільки байдужість – на руку нашим ворогам – олігархічному владному клану. Ми даємо можливість кожному, хто побачить нас із написами на плакатах, побачити в них себе самого та переосмислити своє ставлення до багатьох речей», — розповідає учасник акції.

Як пояснив один із організаторів акції, вони не хотіли когось образити чи зробити себе правильними і розумними, лише мали на меті дати кожному можливість побачити те, що бачать вони. «А ми бачимо тотальний геноцид, знущання та суцільну антиукраїнську політику влади, яка в наших очах стає нелегітимною», — додав активіст.

«Ми закликаємо бути солідарними у діях не лише чорнобильців та афганців, які зараз є активними, а й усі інші верстви населення. Адже, зміни можливі лише тоді, коли всі стануть солідарними і боротимуться проти системи разом», — підкреслює учасник акції.

Джерело: portal.lviv.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *