Розроблено монітори, в яких можна побачити зображення тільки в спеціальних окулярах (ВІДЕО) — цікавинки — цікаво/відео/файли

Були розроблені спеціальні монітори, в яких сторонні можуть розгледіти зображення тільки під певним кутом. Мало того, бюджетні моделі ноутбуків і моніторів мають таку функцію абсолютно безкоштовно через погані кути огляду екранів «економ-класу».

Але інженер пішов далі та вигадав свій власний приватний монітор, на якому під будь-яким кутом видно один лише білий екран. Щоб побачити більше, потрібно одягнути окуляри зі спеціальним склом — і ніхто не побачить змісту того, що користувач читає або дивиться, пише gazeta.ua.

Такий диво-монітор може виготовити будь-хто в домашніх умовах. Якщо вірити автору винаходу, для початку потрібно звільнити РК-матрицю від пластикового корпусу і витягти поляризаційну плівку. Після цього залишається тільки знову зібрати монітор.

Щоб виготовити окуляри, які дозволять побачити зображення на екрані, достатньо взяти звичайні 3D-окуляри і приклеїти до їх лінз плівку, видалену з монітора. Мало того, у зв’язку з тим, що площа плівки фактично дорівнює площі екрану, можна виготовити кілька комплектів таких окулярів (наприклад, для друзів або про запас).

Джерело: gazeta.ua / drunov.ru

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *