Депутати Львівщини хочуть почути правду щодо затримання Гудзяка — 23 Лютого 2010

Новини
admin

На засіданні сесії Львівської обласної ради 23 лютого депутат Андрій Микуш скерував два депутатські запити щодо порушення прав людини під час затриманні міського голови Винник Теодора Гудзяка та щодо протиправного проникнення в приміщення Винниківської міськради. Запити скеровані начальнику УМВСУ у Львівській області Василю Пісному, начальнику міського управління МВС Львова Ігорю Цікалу та прокурору Львівської області Олексію Баганцю.

У запиті, зокрема, йдеться про те, що затриманому більше 24 годин відмовляли в адвокаті. В приміщенні Винниківської міської ради проводились обшуки і вилучення документів без присутності працівників міськради і без оформлення слідчих дій.

Крім того, Андрій Микуш звернувся до Ігоря Цікала з запитанням, чому він в своїх коментарях заявляє, що затримання відбулося в ресторані «Гетьман» та в момент передачі меру Винник хабара, що не відповідає дійсності. Крім того, депутат ЛОР заявляє, що є відеозаписи, які підтверджують, що в кабінеті міського голови в нічний час неодноразово проникали сторонні особи.

Нагадаємо, 20 лютого, міського голову Винник, що на Львівщині, Теодора Гудзяка суд відпустив із під-варти під підписку про невиїзд та, за неперевіреною інформацією, під 100 тис. грн застави.

ZAXID.NET

Related Post