Мера Винник випустили під заставу 100 тис. грн — 22 Лютого 2010

Новини
admin

Слідчі Генпрокуратури визнали недоцільним тримати мера Винник Теодора Гудзяка під вартою і випустили його під заставу. Про це сьогодні, 22 лютого, у коментарі ЗІКу повідомив начальник Львівського міського управління міліції Ігор Цікало.

З його слів, сума застави становить близько 100 тис. грн.

Цікало зазначив, що слідчі Генпрокуратури самі прийняли рішення про міру запобіжного заходу меру Винник, судового засідання з цього приводу не було.

«Для мене було дивно: чому посередника заарештували, а того, хто організував злочин, випустили під заставу. Тим більше, що в постанові слідчого про міру запобіжного заходу немає жодної мотивації такого рішення», – прокоментував головний міліціонер Львова.

Цікало повідомив, що слідство у кримінальній справі триває, Гудзяку та помічнику депутата Винниківської міськради вже пред’явлено обвинувачення.

Нагадаємо, 19 лютого Шевченківський районний суд міста Львова залишив під вартою помічника депутата Винниківської міської ради, якого затримали разом із мером Винник Теодором Гудзяком. У цей же день «справу Гудзяка» було передано для розслідування у Генпрокуратуру.

Раніше 13 лютого Шевченківський районний суд міста Львова залишив мера Винник Теодора Гудзяка під вартою на 10 діб.

Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу проти мера міста Винники Теодора Гудзяка за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.368 «Одержання хабара» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

10 лютого міліція затримала при отриманні хабара мера міста Винники Теодора Гудзяка та помічника одного із депутатів Винниківської міськради. Йдеться про суму хабара у кілька десятків тисяч доларів за виділення одної земельної ділянки площею 0,07 га. Затримання відбулося в ресторані «Гетьман» у Винниках.

 ZIK

Related Post