Астрофізики попереджають про рекордну кількість сонячних бурь в травні (ВІДЕО) — Україна

Новини
admin

Сонце встановлює рекорд у травні, астрономи фіксують цілих 9 магнітних бур, при тому що зазвичай вони стаються щонайбільше  тричі на місяць.

Чим загрожують електромагнітні коливання і як від них врятуватися йдеться в сюжеті в телепередачі новин Подробности.

Роман Костик — один із півтисячі астрономів у світі, які професійно вивчають сонце. Спостерігати за зіркою до старенької обсерваторії приходить дедалі рідше. Він і з робочого місця сонце бачить.

Дані з двох супутників НАСА в мережі доступні усім. Та лише астрофізик одразу розпізнає у плямах на сонці зародження магнітної бурі.

Роман Костик, астрофізик:

— Температура між цими плямами дуже швидко піднімається. Вже буде не 6 тисяч, а десятки тисяч градусів. Може ця плазма, ця речовина покинути сонце і долетіти до Землі.

Заряджена плазма досягне Землі і призведе до коливання її електромагнітного поля. І, як наслідок,  збоїв у роботі техніки та погіршення стану людей.

Медики говорять, — на дні високої сонячної активності припадає 70 відсотків інфарктів та інсультів. Загострюються усі хронічні хвороби.

Марина Крапівнер, терапевт-кардіолог:

— Не рекомендуются физические нагрузки, не рекомендуется пребывание на ярком солнце, дачные работы. Все-таки умеренность в питании, умеренность в употреблении алкоголя, отказ от курения

Вибухи на сонці впливають і на психічний стан людини, — кажуть фахівці.

Юрій Ірхін, психолог-кримінолог:

— Всплеск маниакальных преступлений, насильственных преступлений. Пики суицидальной активности — они приходиться как раз на пик геомагнитных изменений колебаний, так называемых магнитных бурь, на пике солнечной активности и на полнолуние

9 геомагнітних бур у травні — не останній рекорд. За прогнозами астрономів, їх кількість зростатиме до кінця 2013-го. А потім сонце знову заспокоїться.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

 Джерело: podrobnosti.ua


Клас!

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

 Читайте також:

Клас!

Related Post