Фільм жахів про Чорнобиль у першій п’ятірці прокату в США (ВІДЕО)

Новини
admin

Фільм жахів «Заборонена зона» (Chernobyl Diaries) режисера Бредлі Паркера, дія якого відбувається в Прип’яті, в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, увійшов до п’ятірки лідерів американського прокату за підсумками 25-27 травня.

Про це повідомляє BoxOfficeMojo.

В перші вихідні свого прокату стрічка посіла п’яте місце в списку лідерів північноамериканського прокату, який заробив вісім мільйонів доларів.

Лідером став фільм «Люди в чорному 3», що розповідає про нові пригоди агентів секретного підрозділу, що спеціалізується на інопланетних формах життя. За минулий уїк-енд стрічка заробила 55 мільйонів доларів.

На друге місце після трьох тижнів лідерства опустилися «Месники» – ще один фільм, в якому Землю рятують від зовнішньої загрози. Ця стрічка зібрала за вихідні майже 37 мільйонів доларів. На третьому рядку опинився «Морський бій» з 10,8 мільйона доларів.

Четверте місце за підсумками уїк-енду набрав «Диктатор» – комедія з Сашею Бароном Коеном у головній ролі. Картина, яку зняв режисер Ларрі Чарльз, який працював також над «Бруно» та »Боратом», заробила 9,6 мільйона доларів.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

 Джерело: vgolos.com.ua

Related Post