Винниківська міська рада запрацювала

Новини
admin

У четвер, 31 травня відбулося засідання 10 сесії Винниківської міської ради VI демократичного скликання.

На засідання депутати розглянули низку важливих питань життя міста, одним з яких стало призначення нового секретаря ВМР. Ним став депутат міської ради Богдан Голіян (фракція «Фронт Змін»).

Міські обранці задовольнили заяву попереднього секретаря ВМР Ігоря Мойсеєнка (ВО «Свобода») про складення повноважень. Кандидатура нового секретаря, висунута за поданням міського голови Винник Сергія Уварова, знайшла підтримку серед депутатського корпуса. Призначали його шляхом таємного голосування.

Одне з найбільш важливих питань – затвердження договору з інвестором щодо будівництва у Винниках каналізаційної мережі та очисних споруд – було перенесено на наступне сесійне засідання, яке відбудеться у Винниках уже наступного четверга, 7 червня. Таке рішення пов’язане з виникненням додаткових питань і зауважень, для розгляду яких було створено спеціальну робочу групу. Перше засідання групи відбулося у четвер ввечері, на якому було досягнуто попередніх домовленостей щодо основних питань.

На наступне засідання перенесено також формування кількісного і персонального складу виконавчого комітету ВМР (нагадаємо, попередній склад виконкому був розпущений депутатами міської ради), а також звіт перед депутатами начальника міського відділу юридичного забезпечення та соціальної роботи.

Серед найбільш важливих прийнятих рішень ВМР 31 травня, окрім обрання секретаря ради, стало позитивне голосування за присвоєння назви вулиці у ново проектованому кварталі міста Винники. Вулицю іменують на честь Героя України, почесного мешканця нашого міста Бориса Возницького.

Цього четверга депутати в основному розглядали питання винниківської громади.

Юлія КУХАР, прес-служба ВМР

Related Post