30-річна американка кілограмами поїдає гумові килимки, подушки (ВІДЕО) — Це цікаво — Цікаве про цікаве


30-річна американка Адель Едвардс зі штату Флорида страждає на незвичайний харчовий розлад: вона кілограмами поїдає гумові килимки, подушки та меблі. Дивна дієта вбиває її, але жінка каже, що нічого не може із собою вдіяти, пише ТСН.

Найулюбленішими ласощами Адель є поролон — наповнювач диванних подушок. Вона ні дня не може прожити, щоб не відкусити шматок дивану. За все життя Адель з’їла вісім диванів і п’ять крісел.

Як розповідає Адель, незвичайна пристрасть сформувалося у неї ще в 10-річному віці. Тоді у дівчинки раптово прокинулося бажання пожувати поролоновий наповнювач диванної подушки. Їй сподобалися смак і текстура синтетичного матеріалу.

З того часу жінка, за її власним визнанням, встигла з’їсти близько 100 кг різних неїстівних речовин. Причому вона споживає не тільки свій улюблений поролон, але й ремені, зроблені з каучуку калоші та інші неїстівні предмети.

На думку лікарів, Адель страждає на серйозний харчовий розлад, який може призвести до її смерті. За останній час Адель вже кілька разів забирали на «швидкій», щоб видалити залишки диванного наповнювача з кишечника. Стан її здоров’я постійно погіршується.

Медики розповіли, що нав’язливе бажання поглинати неїстівні речовини іноді зустрічається у людей різного віку, особливо часто — у вагітних жінок та маленьких дітей. Але, на жаль, якихось ліків від цієї недуги немає. Сама ж Адель каже – «просити мене зупинитися, це як просити алкоголіка кинути пити».

Водночас вона розповіла, що не їсть подушки на очах у своїх дітей, оскільки соромиться і боїться, що вони наслідують її приклад. Вона прокидається зранку, і, поки її родина спить, нарізає поролон маленькими шматками, які зможе їсти протягом дня.

«Я прокидаюся в жаху, думаючи про те, що одного дня мої діти будуть змушені сказати людям: «Наша мама померла від переїдання диванами», — цитує Адель видання Mirror.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua / mirror.co.uk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *