Тігіпко намагається відмежуватися від «регіоналів», — Вадим Карасьов — Стаття — Публікації


Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, коментуючи заяву Тігіпка про готовність співпрацювати з представниками опозиційних сил у регіонах висловив думку, віце-прем’єр з економічних питань Сергій Тігіпко перед виборами до місцевих рад намагається відмежуватися від Партії регіонів.

«Тігіпко відчуває настрої людей в регіонах, і особливо на сході країни. Вони сьогодні не задоволені, або точніше — розчаровані політикою Партії регіонів, політикою влади, яка в руках «регіоналів”. Крім того, йому треба якось відмежуватися від «регіонів”. Бо виникає питання, що це за Сильна Україна, яка знаходиться у фарватері ПР, яка не може в уряді мати свою позицію, своє обличчя, і проводити реформи про які заявляє пан Тігіпко. Тому потрібно погратися в опозицію”, — переконаний Карасьов.

Політолог вважає, що останні заяви про опозиційність членів провладної команди свідчать про невпевненість у своїх позиція напередодні місцевих виборів.

«Зараз серед політиків модна така гра. Комуністи заявляють про свою опозиційність. Тігіпко починає заявляти про свою опозиційність. Це означає, що члени нинішньої влади, владної команди, не впевнені у своєму політичному майбутньому. І не впевнені, що нинішня влада, в якій вони знаходяться(або в парламентській коаліції, або на рівні уряду), доб’ється економічних результатів, які будуть високо оцінені виборцями. Ось чому вони починають потихеньку покидати «Титатнік”. Такі вони сильні політики Як тільки проблеми у владі, вони починають шукати собі шляхи для відходу”, — зазначив Карасьов .

Також експерт відкидає навіть у майбутньому можливе очолення Тігіпком Партії регіонів.

«Це неможливо. Навіщо йому тоді була б розбудова партії. Тай й донецьке бізнесове ядро Партії регіонів навряд погодиться на передачу влади «києво-дніпровському” клану”, — вважає Вадим Карасьов.

Винники Plus за матеріалами: Gazeta.ua  defpol.org.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *