Сілендський череп — яка природа цієї знахідки? — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
admin

Інопланетний пілот, який розбився на Землі в доісторичні часи, невдаха мандрівник у часі чи гість із паралельного всесвіту? А може бути, це представник вимерлого біологічного виду, гібрид, або мутант? Навряд чи можливо точно сказати, чим є сілендскій череп, але в одному ми можемо бути впевнені: він напевно змінить наш погляд на багато речей.

Незважаючи на те, що череп знайшли ще в 2007 році в данському селі Ольстікке на острові Сіленд, знахідка залишалася практично невідомою аж до 2010 року. Дослідники з Ветеринарної вищої школи Копенгагена (Veterinarian High School in Copenhagen), які вивчали череп в 2008 році, прийшли до висновку що він, очевидно, належав ссавцю. З іншого боку, вони ж відзначили, що деякі його характеристики роблять неможливим визначення його місця в системі класифікації Ліннея.

Цей дивний об’єкт був виявлений під час ремонтних робіт. Спочатку виявивший знахідку прийняв його за кінську кістку, адже будинок, під яким ремонтували водостічні труби, колись належав м’яснику, і подібні останки були розкидані по всьому подвір’ю. Втім, розглянувши череп уважніше, робочий зауважив людиноподібні обрисів.

Розкопки, що послідували практично негайно, не привели до відкриття будь-яких інших дивних об’єктів подібного роду — археологи виявили лише фрагменти кам’яних знарядь, в тому числі, молотів, і тваринні кістки. Незважаючи на те, що череп був знайдений в тому ж шарі, що і об’єкти, пов’язані з кам’яного віку, радіовуглецеве дослідження показало, що його власник жив між 1200 і 1280 роками нашої ери. Більш того, об’єкт був знайдений серед старих труб, а значить, він був заритий не раніше 1900 року. Про те, що череп потрапив під землю відносно недавно, свідчило і відсутність інших кісток, що датуються тим же тимчасовим періодом.

Очевидно, хтось ховав череп протягом деякого часу, після чого закопав його. У свою чергу, примітно, що жителі Ольстікке та сусідніх сіл розповідали історії про члена таємничого «Ордена Світла Пегаса» (l’Ordre Lux Pegasos), який нібито зберігав артефакти: декілька виблискуючих керамічних, або металевих предметів, а також деформований череп. Згідно з цими ж історіяим, череп походив з Балкан. Крім того відомо, що його також зберігали у Франції та Німеччині.

Якщо все це правда, можливо, ученим, все ж таки, вдасться знайти місце, в якому череп вперше потрапив на очі людям. Крім того, не виключено, що вивчення l’Ordre Lux Pegasos допоможе знайти інші артефакти, або ж дізнатися що-небудь про їх природу. Втім, на жаль, про орден відомо дуже мало. Існують історичні згадки, згідно з якими він був заснований приблизно в 1350 році і що в нього входили відомі діячі мистецтва, науки і культури, у тому числі Боккаччо, Шекспір, Декарт, Томас Джефферсон і інші. До того ж, мало місце припущення, що назва ордена може походити від сузір’я Пегаса, що проливає деяке світло на походження черепа.

Сілендсткій череп приблизно в півтора рази більший людського. Напевно, найбільш видатною його рисою є гігантські очниці — ймовірно, очі, що в них знаходилися, могли добре бачити в темряві. Гладка поверхня черепа свідчить про те, що істота, якій він належав, було добре пристосована до перебування у холодному середовищі.

Якщо мова йде про останки інопланетянина, то, очевидно, щог він жив на віддаленій планеті, або в системі з досить тьмяною зіркою, можливо, помаранчевим, або червоним карликом. Варто відзначити, що зірка 51 Pegasi у сузір’ї Пегаса є першою зіркою сонячного типу, у якої була відкрита планета. Крім того, планети, що обертаються навколо HR 8799 є першими, які вдалося зняти безпосередньо, а спектроскопічний аналіз HD 209458 b дав вченим перші докази існування водяної пари за межами сонячної системи.

Винники Plus  за матеріалами: discussiya.com   ufo.ck.ua

Related Post