Привид в англійському пабі протирає столи (ФОТО) — Незвідане — Цікаве про цікаве


Власник пабу в Англії,  Ендрю Бейтмен був приголомшений, коли камери відеоспостереження, встановлені в йому закладі The Wolfe Pub, зняли привид.

Вивчаючи кадри, зроблені вночі в порожньому пабі, Бейтмен побачив, як згусток світла, схожий на плаваюче в повітрі обличчя, кружляє біля одного зі столів, немов протираючи його, а потім залишає приміщення через стелю. Господар пабу поділився своїм відкриттям з сусідами — співробітниками відділення британської туристичної компанії «Thomas Cook».

Оскільки представництво компанії і паб розділяє лише тонка стінка, стривожені турагенти негайно переглянули записи, зроблені камерами відеоспостереження в їхньому офісі. Вони побачили, як комп’ютерна мишка рухається по одному зі столів без жодного втручання людини, а приміщення занурюється в дивовижне м’яке світло.

Бейтмен, який стверджує, що не вірить у привидів, провів експеримент, залишившись у пабі після півночі. Згусток світла з’явився знову.

«Він був схожий на обличчя, яке пульсувало і рухалось так, як ніби протирає столи», — розповів Бейтмен, додавши, що його собака, паттердейл-тер’єр Дадлі, боїться переступати поріг пабу.

За деякими даними, раніше паб та офіс компанії Thomas Cook представляли собою одне просторе приміщення, в якому знаходилася похоронна контора.

Винники Plus  за матеріалами: Daily Mail

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *