Білл Гейтс не залишить своїм дітям спадок — 21 Вересня 2010 — Калейдоскоп


Голова ради директорів компанії Microsoft і один з найбагатших людей планети Білл Гейтс  заявив, що не бачить сенсу залишати свої статки у спадок власним дітям. Мільярдер вважає, що цей крок не принесе ніякої користі ні для них, ні для суспільства.

Відзначимо, що в 2008 році Гейтс залишив щоденну роботу в Microsoft для того, щоб зайнятися добродійною діяльністю. Разом зі своєю дружиною він організував Фонд Білла і Мелінди Гейтс. Його діяльність спрямована на боротьбу з хворобами і голодом у країнах третього світу.

У мільярдера троє дітей — 14-річна Дженніфер, 11-річний Рорі і 8-річна Фібі. За словами бізнесмена, він віддасть своїм дітям частину грошей, але ця сума не буде значною частиною його стану. Як вважає Гейтс, його діти повинні працювати і самі досягати успіху, але при цьому відчувати батьківську турботу.

Нагадаємо, засновник компанії Microsoft Білл Гейтс придумав собі нове заняття. Його зацікавила ідея створення рослини, яка містить в собі всі необхідні для людини вітаміни і мінерали.

В якості основи для цієї рослини, що вже отримав у світовій науці назву «супер-їжа», обрана сорго — злакова культура, яка використовується в сучасному сільському господарстві. Кілька груп вчених вже ведуть роботу над тим, щоб отримати новий вид сорго, здатний замінити всі інші продукти харчування.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *