Вперше в історії України собаку нагородили нагрудним знаком МВС — Це цікаво — Цікаве про цікаве


В Україні вперше нагородили офіційною міліцейською відзнакою собаку. Нагрудний знак МВС отримала німецька вівчарка Державної служби охорони на прізвисько Хельма.

Тільки за цей рік Хельма допомогла співробітникам кримської міліції розкрити близько десяти тяжких злочинів.

Зокрема, в червні на трасі Сімферополь-Ялта в районі селища Краснокам’янка на пішохідному переході невідомий мотоцикліст збив 13-річну дівчинку. Водій втік, кинувши на місці події мотоцикл, рукавички і шолом.

На мотоциклі не було номерів, тому встановити особу водія правоохоронці не могли. Знайти злочинця можна було тільки за запахом речових доказів.

Тоді Хельма пройшла більше чотирьох кілометрів і привела міліцію до дому злочинця.

Командир батальйону Ялтинського міськвідділу охорони Святослав Руткевич зазначив, що великі успіхи собаки — заслуга кінолога, «він для Хельми, як батько рідний».

Інструктор вівчарки Микола Гунько, окрім Хельми, ростить і тренує її підростаюче потомство. Тільки в Ялті служать шестеро «дітей» вівчарки, ще четверо — в ДСО Феодосії, Євпаторії та Сімферополя.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua  e-crimea.info

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  «Винники Plus» обов’язкове.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *