Винниківські учні зустрілись з земляком — бійцем батальйону ОУН (ВІДЕО)

14 січня 2015 року у всіх винниківських школах (29, 47, Берегиня, Школа інтернат 9) за ініціативи «Золотої молоді Винник» відбулася зустріч учнів та вчителів з героєм сьогодення, винниківчанином, бійцем добровольчого батальйону ОУН, Зеновієм Станішевським.

«Зеновій — це власне той боєць, якого ми випадково зустріли під час волонтерської місії на сході в самому горнилі війни, містечку Піски», написав на своїй сторінці у Facebook Богдан Шустер.

Зеновій подякував учням, вчителям, їхнім батькам від імені всіх вояків за отриману допомогу від Винник, також розповів про реальний стан справ на війні, відсутність забезпечення добровольчих батальйонів (окрім волонтерського), ставлення місцевого населення до наших солдатів, тверду і переконливу позицію добровольців — стояти до кінця.

Також Зеновій дав відверті відповіді на всі питання вчителів і учнів та закликав молодь змалечку загартовувати патріотичний дух і фізичну витривалість, відвідуючи спортивні секції, зокрема вільну боротьбу.

Учась у зустрічах взяли волонтери, отець Орест Чекан з храму Івана Хрестителя, Тарас Елейко — голова Всеукраїнського волонтерського руху у Львівській області та Богдан Шустер — голова «Золотої молоді Винник», які повернулися зі сходу після доставки допомоги з Винник на передову.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *