Власників квартир недобудованих будинків у Винниках знову нагодували обіцянками

Міський голова Винник Сергій Уваров вчергове пообіцяв мешканцям двох будинків у м. Винники, що їх житло на вул. Винна гора буде добудоване до 1 вересня цього року. Про це повідомляє інтернет-видання Zaxid.net.

«Він знайшов інвестора, який зарівняє котловани, зробить благоустрій і добудує будинок, що має тільки перший поверх. У наших будинках вони не готові нічого доробляти. Наполягають на тому, щоб люди, які мають борги, там щось доробили самостійно. Інвестор оцінить, скільки грошей потрібно, щоб довести будинки до ладу. Однак грошей, які ще мають сплатити мешканці, на добудову цих будинків не вистачає. Хто має сплатити різницю?», – розповідає мешканка одного з недобудованих будинків Ірина Мандзій.

За її словами, мешканці одного будинку винні близько 200 тис. грн, іншого – 400 тис. грн. Але там потрібно виконати робіт на значно більшу суму. Тільки внутрішні роботи коштуватимуть близько 300 тис. грн.

«Люди мають гроші на руках і готові їх віддати, але вони вже не довіряють забудовникові, адже будівництво йде вже 6 років. Дехто сплатив усю суму за квартиру одразу, інші – виплачували гроші частинами. Коли виплатили вже 70% суми, і бачать, що будинок далі має тільки два поверхи з шести, тоді почали слідкувати за кожною копійкою, яку вони платять і змушувати забудовника щось робити. Усе це відбувається вже два роки. Тепер лишилися копійки з тієї суми, яку вони винні, бо 400 тис. грн – це вартість однокімнатної квартири, а робіт там ще багато», – пояснила мешканка.

Засновником фірми, з якою мешканці підписували договори, був місцевий бізнесмен, голова м. Винники Сергій Уваров. За словами мешканців, він реально контролює будівельну фірму «Квартал-плюс», яка не добудувала житло, однак формально Уваров вийшов з переліку засновників.

Пояснити журналістам, чому будівництво триває так довго, а обіцянки не виконуються, і те, з чиєї кишені покриватимуть різницю між сумою, яку мають доплатити мешканці та реальною вартістю будівництва він не зміг, проте знову пообіцяв, що до вересня будинки добудують.

«Ці два будинки повинні бути готовими до здачі в експлуатацію до 1 вересня. Інвестор – компанія «Гарантія-Сервіс» – говорить, що борг становить близько мільйона гривень. Ми створили комісію, яка до кінця тижня з’ясує ситуацію», – сказав Уваров.

Нагадаємо, що 5 червня мешканці недобудованих будинків перекрили дорогу біля міськради, щоб їх нарешті почули. Однак Уваров до людей не прийшов – у нього «піднявся рівень цукру в крові».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *