«Святослав» привіз третю премію з міжнародного конкурсу! (ФОТО)

9 січня, під час Різдвяних свят, учасники винниківського Народного ансамблю танцю «Святослав» серед карпатських вершин у місті Моршині підкорили вершини професійні. Винниківчани стали учасниками Міжнародного фольклорного фестивалю хореографічних мистецтв «Золоті ворота».

Цьогорічний ювілейний фестиваль проводився уже десятий раз. Упродовж минулих років його учасниками були представники практично всіх країн Європи. Традиційно організаторами фестивалю стали Управління культури Шевченківського району м. Києва та Благодійний фонд «Золоті ворота».

Географія учасників з України була дуже широкою: Київ, Харків, Одеса, Кіровоград, Новий Розділ, Бровари, Бориспіль, Стрий та Винники.

За словами танцюристів, рівень колективів був дуже високим, тож змагання були гарячими, а робота журі напруженою. У цих змаганнях найменші учасники зі зразкового ансамблю «Святославчики» зуміли вибороти третю премію. А учасники основного складу Народного ансамблю «Святослав» також здобули третю премію у своїй віковій номінації. Це високий результат, який свідчить про гідні танцювальні традиції нашого міста.          

Для 5-6-річних дітей з молодшої групи це перший виступ на такій престижній сцені. Діти перебували під величезним враженням, у своїх костюмах баранчиків вони перетворилися на  справжніх зірок фестивалю, з якими фотографувалися всі глядачі та туристи.
Всі діти-учасники отримали фестивальні медалі та особисті дипломи, а ансамбль окремо був нагороджений кубком та вишитим дипломом.

Тетяна Патер, головний хореограф ансамблю «Святослав», поділилася своїми враженнями: «Завдяки участі в професійних фестивалях наші діти отримують поштовх до власного росту. Тож ми поїхали переймати досвід, вчитися в інших та демонструвати свої здобутки. Нас зустрічали дуже прихильно, ми колядували разом з глядачами, фотографувалися, познайомилися з іншими учасниками. І почесне третє місце серед такої кількості колективів свідчить про наш високий рівень. Утім, ми побачили й сильні колективи, з яких слід брати приклад і рівнятися на їх техніку та акторську майстерність. Нам є куди рости й розвиватися, і я переконана, що ще чимало здобутків в нас попереду.»

Анна Гордієвська

Учасники Народного ансамблю танцю «Святослав» щиро вітають з Новим роком на Різдвом Христовим засновника, почесного президента ансамблю та мецената п. Григорія Козловського.

Більше фото можна переглянути у фотогалереї сайту КЦ «Дозвілля».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *