У Львів прибули мощі святого Івана Боско (ВІДЕО)

Новини
admin

6 квітня, до храму Покрови Пресвятої Богородиці привезли мощі католицького священика, покровителя дітей, молоді, батьків та педагогів святого Івана Боско. Відтак, у Храмі розпочалося почитання мощей святого отця.

Саркофаг із мощами святого Івана Боско вітало згромадження отців салезіянів, сестер салезіянок, салезіянська молодь, учні гімназії Блаженного Климентія Шептицького, отці та віряни УГКЦ.

Благословіння святого Івана Боско для українців попросив перший український єпископ Салезіянського згромадження УГКЦ, перший єпископ для українців-католиків в Аргентині Владика Андрій Сапеляк.

«Ми вітаємо прибуття святих мощей отця Івана Боско, апостола і покровителя дітей та молоді, особливо найбільш потребуючих, до нашого краю. Дай, Господи, щоб ми наслідували його святе життя, щоб стати вірними свідками Твоєї істини та любові. Подай нам за посередництво святого Івана Боско допомогу і захист, особливо нашим дітям і нашій молоді.

Отче дон Боско, дякуємо, що ти між нами. Прийми нас, прийми нашу Батьківщину, Зроби нашу Україну твоєю Батьківщиною. Пішли нам багато покликань, помнож наші доми, щоб Україна знала твою духовність, радість, веселість. Наш народ натерпівся багато. А тепер нові покоління хочуть втішатися з твоїм духом», – звернувся Владика Андрій Сапеляк, перший український єпископ Салезіянського згромадження УГКЦ, перший єпископ для українців-католиків в Аргентині.

Вшанувати мощі святого Івана Боско львів’яни можуть з 6 до 9 квітня у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, Архикатедральному Соборі святого Юра та Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ.

У Храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175) мощі перебуватимуть до 16:00 год понеділка, 8 квітня. Потім їх перевезуть до монастиря Сестер Салезіянок на вул.С.Воробкевича, 28, і в той же день на 18:00 год – до Архикатедрального Собору святого Юра.

У вівторок, 9 квітня, на 10:30 год мощі Боско привезуть до Катедрального Собору Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ. О 16:00 год мощі транспортуватимуть з Катедри до Перемишлян Львівської області.

У понеділок, 8 квітня, у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ відбуватиметься проща шкільництва міста Львова. Для усіх охочих учнів з усіх районів міста у Храмі проведуть інтегрований урок християнської етики.

Джерело:


Related Post