Малозабезпеченим – вчасну допомогу, — Тарас Дмитерко

Новини
admin

У нашому суспільстві чимало людей, котрі із тих чи інших обставин терплять матеріальну скруту. Й одне з головних завдань влади – в міру можливостей допомогти потребуючим.

Про це у своєму виступі перед депутатами на 12-й сесії Винниківської міської ради наголосив начальник відділу юридичного забезпечення та соціальної роботи виконкому Т. Дмитерко, пише vynnyky.in.ua.

Як зазначив пан Тарас, в період з червня 2012р. по квітень 2013р.матеріальну допомогу мешканцям міста надано на суму 28 800 гривень. Відділ безпосередньо співпрацює з Львівським міським відділом соцільної роботи, Личаківським відділом соціальної роботи, Личаківьким відділом з питань у справах дітей з приводу обстеження багатодітних сімей, дітей сиріт, дітей позбавлених опіки, також відділом проводиться інспектування сімей, що перебувають у складних життєвих ситуаціях та надається безкоштовна юридична консультація та допомога.

На оздоровлення в МДЦ «Артек», за кошти ЛОДА управління сім’ї та молоді направлено 14 дітей.

Під час проведення численних культурно-соціальних заходів, наприклад Свята Миколая діти з неблагополучних та малозабезпечених сімей змогли отримати подарунки, поїхати у цирк, діти з особливими потребами та сироти побували у Києві.

— Відділом ведеться цілеспрямована робота щодо популяризації нашого міста не тільки на Україні, але й за кордоном. Минулоріч підписано угоду про співпрацю з містом – побратимом Міловіце (Чехія), а незабаром, спільно з історико-краєзнавчим музеєм буде організовано презентацію Винник для найбільших туристичних операторів.

Також цього річ вдруге проведемо у місті Фестиваль вина та сиру, відзначимо 100-річчя встановлення пам’ятника Кобзареві.

Цьогоріч на соціально-культурні заходи вдалося виділити більше грошей, ніж у 2012 році, й така тенденція продовжуватиметься, — наголосив Т. Дмитерко.

За рік винниківські депутати розглянули понад 320 питань життєдіяльності міста
«Протягом минулого року відбулися чотири сесії Винниківської міської ради, на яких депутатами розглянуто понад 320 питань порядку денного», — зазначив у своєму звіті на 12-й сесії міськради секретар ради Б. Голіян.

Також активно працювали усі комісії міськради, надто з питань регулювання земельних засідань, котра на 30 засіданнях розглянула 345 питань. Загалом п’ять комісій міськради за рік роботи розглянули понад 529 питань.

— Наші депутати порадували й своїм відповідальним ставленням до сесійних засідань, — підкреслив Б. Голіян. — лише на двох з 13 засідань у залі було зареєстровано менше 30 депутатів.

Related Post