«Рух» провів спаринг з жидачівським «Авангардом»

Новини
admin

У суботу, 13 квітня, винниківські футболісти провели у Жидачеві черговий тренувальний поєдинок у рамках підготовки до чемпіонату Львівщини.

Як повідомляє Володимир Гаврилів, матч відбувся у важких погодних умовах: падав дощ, поле перетворилося у суцільне місиво з болота.

У першому таймі ворота господарів вразив винниківчанин Ігор Яценків (фото). У другому таймі картина гри не помінялася. Але голів уже більше не було. Поєдинок так і завершився з рахунком – 1:0 – на користь «Руху».

Наступний поєдинок «Рух» зіграє вже в чемпіонаті Львівщини – це буде матч першого туру. У суперники нашим землякам жереб визначив львівську «Погонь».

Про місце і час зустрічі ми повідомимо пізніше. Відомо, що матч відбудеться у неділю, 21 квітня. Але його організатори ще не вирішили, чи зіграють у Винниках чи у Львові.

З їхніх слів, все залежатиме від погоди, а, відтак, від стану футбольного поля. «У кого на день матчу буде кращий стан газону, на тому стадіоні ми й зіграємо», — пояснює начальник команди «Рух» Юрій Гданський.

В Жидачеві «Рух» виступав у такому складі: Шевчук, Блавацький, Бойко, Дмитрух, Шпирка, Макар, Романів, Костик, М.Шептицький, Баглай, Яценків. На заміну виходили: Манорик, Шульган, Дикий.

Президент «Руху» Григорій Козловський. Начальник команди Юрій Гданський. Головний тренер Роман Гданський.

Джерело: vynnyky.in.ua

Related Post