Робота Винниківської міської ради заблокована

Новини
admin

Як повідомляє прес-служба Винниківської міської ради, депутати одразу двох найчисельніших фракцій у Винниківській міській раді – ВО «Свобода» і «Фронт Змін» саботують роботу сесії.

Представники цих політичних сил не відвідують сесійні засідання ВМР. У зв’язку з цим не відбулося останнє сесійне засідання ради — не зібралося кворуму. З цієї ж причини вже деякий час не проводиться робота виконавчого комітету ВМР, засідання якого ігнорують ті ж свободівці та фронтовики.

Таким чином, робота винниківської мерії практично заблокована тими представниками влади, які отримали найбільшу підтримку населення на виборах. Залишаються без вирішення комунальні проблеми, інші питання щодо життєдіяльності містечка, і поточні людські питання.

Як відомо, депутати від «Свободи» та «Фронту Змін» саботують роботу сесії через внутрішньополітичні конфлікти. Однак заручниками цієї ситуації опинилися прості мешканці Винник.

Тим часом громада обурюється такою «продуктивністю» роботи своїх обранців. «Низький коефіцієнт корисної дії став причиною масових звернень до нас винниківчан, — заявили у прес-службі ВМР. – Депутати сачкують, а крайньою залишається громада».

«Винниківчан приносять у жертву для задоволення власних амбіцій, — так коментує конфлікт депутат ВМР Всеволод Хома («За Україну!»). — Не знаю, якими мотивами керуються ці депутати, але вони точно не думають про інтереси громади».

Ще один депутат, від «Нашої України», юрист Богдан Бень поінформував, що наслідком невиконання депутатами своїх обов’язків може стати їх відкликання. «Згідно зі Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», кожен депутат зобов’язаний ходити на сесійні засідання, — каже він, — Якщо депутат порушує закон, у тому числі – про статус депутатів місцевих рад у частині обов’язку брати участь у роботі сесії, — це є пряма підстава для його відкликання».

Related Post