Льодовиковий період настане через 10-12 тис. років, — російські вчені

Новини
admin

Новий льодовиковий період неминучий, але не раніше, ніж через 10 тис. років, сказали Володимиру Путіну російські вчені, коли прем’єр поставив питання про те, в якій фазі кліматичних змін Земля знаходиться зараз.

Людство зараз живе в найтривалішому міжльодовиковому періоду, пояснили Путіну.

Черговий льодовиковий період на Землі настане через 10-12 тис. років, заявив російський вчений, учасник антарктичної експедиції Володимир Липенко.

У п’ятницю разом з іншими учасниками експедиції Липенко зустрівся з прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним, повідомляє ZN,UA. Під час бесіди вчені розповіли голові уряду про дослідження, проведені на російській станції «Восток» в Антарктиді.

За допомогою технологій буріння фахівці досліджують кліматичні зміни, що відбувалися на Землі протягом кількох сотень тисяч років.

В ході зустрічі прем’єр-міністр зацікавився результатами проведеної роботи і поставив питання про те, в якій фазі кліматичних змін Земля перебуває зараз — на шляху до загального потепління або похолодання.

За словами Ліпенкова, людство зараз живе у найбільш тривалому міжльодовиковому періоду.

«Тільки 400 тис. років тому орбітальні параметри Землі були такими самими, як в голоцені (там був дуже довгий міжльодовиковий період — 28 тис. років)», — сказав Липенко.

Саме той період вчений назвав аналогом сучасного часу у масштабі кліматичної історії. При цьому зазначив Липенко, людство вже прожило першу половину цього міжльодовикового періоду.

«У нас попереду ще 10-12 тис. років такого нормального стану: без різких катастрофічних змін рівня Світового океану, без різких змін температури», — сказав Липенко.

Путін уточнив, що ж чекає на Землю після цього.

«Цілком неминуче похолодання. Через 10-12 тис. років, я не можу сказати з точністю до року, почнеться нове заледеніння. Неминуче настане новий льодовиковий період», — сказав учений.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: news.dt.ua, фото: naturalist.if.ua


 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Related Post