Верховна Рада запровадила обов’язкову хвилину мовчання 22 червня — Україна

Новини
admin

Верховна Рада запровадила всеукраїнську хвилину мовчання у день початку Великої вітчизняної війни 22 червня.

Відповідну постанову «Про запровадження в Україні особливої церемонії — проведення 22 червня кожного року Хвилини пам’яті по загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.» було ухвалено на засіданні 20 травня. Її підтримали 299 депутатів.

Як повідомляє ТСН, згідно з документом, Кабміну доручено забезпечувати 22 червня кожного року приспущення державного прапору України із чорними стрічками на будинках та спорудах органів та установ державної влади.

Також уряд 22 червня кожного року о 10:00 має забезпечувати хвилину мовчання, зупинивши на цей час роботу в органах державної влади, на підприємствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Окрім того, 22 червня кожного року Держкомітет телебачення і радіомовлення має забезпечувати обмеження трансляції розважальних програм радіо і телебачення, а також о 10.00 переривати трансляцію передач, ушановуючи пам’ять загиблих у війні.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua, фото: poltavanews.com.ua

 Новини в Україні
 Оголошення:

Related Post