Садовий планує встановити у Львові 33-метрову фігуру Ісуса Христа — Львів

Новини
admin

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив під час звіту за минулий рік, що він вітає ідею встановлення у Львові 33-метрової фігури Ісуса Христа.

Як зазначив під час обговорення звіту міського голови депутат Львівської міськради від фракції ВО «Свобода» Тарас Семущак, у звіті мера зазначено, що у 2010 році опрацьовано пропозиції та рекомендації щодо комплексного благоустрою міста. Зокрема, там йдеться й про ідею встановлення статуї Ісуса Христа у Львові висотою 33 метра, пише Львівський портал.

«Прохання такі грандіозні проекти залишити на той час, коли ми врятуємо у місті всі об’єкти історичної спадщини міста», — заявив Т.Семущак.

Натомість А.Садовий повідомив, що згадана ідея є дуже цікавою й це є приватна ініціатива, на котру не передбачатимуться кошти з бюджету міста. «З цією пропозицією звернулися львів’яни, з проханням виділити ділянку для встановлення фігури Христа»», — розповів мер. 

Щоправда ні у звіті, ні під час обговорення, міський голова не розтлумачив, де саме планують встановити фігуру Ісуса Христа, який за висотою мав би перевершити подібну скульптуру у Ріо-де-Жанейро.

Винники Plus  за матеріалами: portal.lviv.ua, фото: vorobus.com

 Львівські новини
 Оголошення:

Related Post