Винниківський «Рух» вдома поступився «Куликову»

Новини
admin

Перед звітним поєдинком суперники, маючи по 12 залікових пунктів, перебували поряд у турнірній таблиці. Перемога кожній із команд дозволяла наздогнати лідера, кам’янка-бузькі «Карпати». Відтак, гра обіцяла бути цікавою та напруженою як для гравців, так і для їх вболівальників, яких у Винниках зібралося досить багато, причому з обох сторін. На матчі був присутній головний тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич.

Вже зі свистком Андрія Шандора про початок гри в центрі поля почала точитися непоступлива боротьба, а поблизу воріт виникати ситуації, які в перспективі могли б стати гольовими. Однак у цих епізодах кращий вигляд мали оборонці обидвох команд, які не дозволили атакуючим гравцям завдати удару у площину воріт.

На 14-ій хвилині доволі гострий прохід центральною частиною поля здійснив Шпирка, однак сил на точну передачу Манорику у нього, схоже, не залишилося. В атаці у відповідь, після передачі Рацького, Онисько за рахунок вибору кращої позиції скинув м’яч головою на Личака, який і пробив метрів із вісімнадцяти, та на шляху польоту м’яча стали оборонці.

Через хвилину знову здалеку пробив Личак — проте досить легко і прямо у руки Шульгану. Наступне загострення знову виникло за участі гостей. Бойко здійснив простріл із флангу, оборонці м’яч «винесли» прямо на Шафранського, який дещо затягнув з ударом і нагоду було втрачено.

На 24-ій хвилині хорошу швидку атаку провели підопічні Романа Гданського: Вірт, «накрутивши» суперників, видав передачу на вільного Макара, проте він розпорядився м’ячем не найкращим чином, виконавши передачу на суперника.

Через десять хвилин схожа ситуація виникла вже біля протилежних воріт, коли після передачі Личака Павлів пробив із кута воротарського майданчика, проте доволі неточно. Ще через три хвилини вдалося завдати удару по воротах і Ониську, найкращому бомбардиру чемпіонату, однак його удар головою став легким набутком воротаря. На 40-ій хвилині настала черга спробувати забити гоп другого в переліку бомбардирів — винниківцю Манорику. Та, виконуючи штрафний удар, Роман пробив повз ворота.

Під завісу тайму команди обмінялисячерговими, і, напевне, найбільш небезпечними в першій половині гри моментами. Спершу простріл із флангу Бойка в дотик у боротьбі з оборонцем «замикав» Личак, та у ворота не влучив. А вже на останніх секундах тайму комбінацію за участі Назаркевича та Вірта завершував лрострілом-ударом Шептицький — м’яч пролетів паралельно лінії воріт і викотився за межі поля.

З початком другої половини гри картина на полі істотних змін не зазнала. Переваги як у володінні м’ячем, так і за кількістю створених небезпечних моментів не мала жодна з команд. Суперники намагалися відповідати на кожну атаку опонента своєю. Так, на вихід на ворота Венчака у виконанні Шептицького гості відповіли хорошим ударом зі штрафного Павліва. Шульган блискуче зреагував на цей удар і дістав м’яч практично у верхньому куті воріт.

А ось на 60-ій хвилині «кіпер» «Руху» не зміг допомогти своїй команді. Після навісу з кутового найспритнішим поблизу воротарського майданчика виявився Ростислав Михальчук. Він головою спрямував «кулю» у сітку воріт.

Пропустивши, футболісти з Винник рушили в атаку і пропустили гострий випад суперника. Проте Личак, отримавши м’яч на фланзі, не зміг точно віддати на Ониська, який перебував без опіки в центральній частині полі.

Надалі почала вимальовуватися певна перевага господарів, особливо, у більш тривалому володінні м’ячем. Та, незважаючи на те, що «Рух» організував чимало атак, практично жодна з них не завершилася ударом у площину воріт. В одних епізодах винниківців підводипа неточність та поспіх, в інших вдало діяли на підступах до своїх воріт підопічні Степана Михальчука.

Окрім цього, футболісти з Куликова встигали проводити і свої атаки у відповідь. Так, на 80-ій хвилині лише вчасний вихід із воріт Шульга-на став на заваді спробі опинитися наодинці перед воротами Шафранському, а на 86-ій чудову нагоду закріпити перевагу в рахунку змарнував Бойко, який, вийшовши на ворота, пробив прямо у голкіпера.

В останні хвилини основного часу та в компенсовані хвилини матчу на хороших для удару позиціях опинялися Манорик та Левицькцй, однак оборонці «Куликова» щоразу відводили загрозу. У підсумку «Куликів» здобув мінімальну перемогу.

«Рух» (Винники) — «Куликів» — 0:1 (0:0)

Арбітри: А. Шандор, О. Шандор, В. Лозинський (усі — Львів). Гол: Михапьчук (60).

Попередження: Шпирка (51), Назаркевич (79), Макар (82) — Сидорко (9), Квасюк (55), Михальчук (63), Котовенко (65). Личак (76).

«Рух»: Шульган, Цікраба, Назаркевич, Дмитрух, Шпирка (Іванина, 82), Петрик, Шептицький (Гвоздик, 77), Вірт (Павлишин. 89), Макар (Левицький, 83), Яценків, Манорик.

«Куликів»: Венчак, Рацький, Сидорко, Михаль-чук, Брунець, Бойко, Котовенко (Задорожний, 71), Шафранський. Павлів (Квасюк, 54), Личак (Берладин, 89), Оиисько (Вергун. 76). Юнаки: 6:0.

Винники Plus  за матеріалами газети «Футбол Простір»

 Новини Винник
Оголошення:

Related Post