У Львові перейменують вулиці Бандери та Шухевича?

Новини
admin

Львівська облрадаЛьвівська облрада звернулася до органів місцевого самоврядування та громадськості Львівщини з пропозицією активно долучитися до завершення будівництва пам’ятника Степанові Бандері у Львові. Рішення з цього приводу прийняте 13 січня на позачерговій сесії облради біля пам’ятника лідерові ОУН.

Депутати також рекомендували місцевим органам влади Львівської області активізувати просвітницьку роботу з висвітлення історії національно-визвольного руху України середини ХХ століття, зокрема, видатних постатей – Степана Бандери, Романа Шухевича та Євгена Коновальця.

Також Львівська облрада звернулася до районних та міських рад про присвоєння імені почесного громадянина населеного пункту та про заміну назв вулиць Степана Бандери та Романа Шухевича на вулиці Героя України Степана Бандери і Героя України Романа Шухевича.

Рішення підтримали присутні на сесії депутати Львівської міськради та районних рад Львівщини.

Як повідомив заступник голови фракції ВО «Свобода» у ЛМР Юрій Михальчишин, питання про зміну назви вулиць Степана Бандери та Романа Шухевича на вулиці Героя України Степана Бандери та Героя України Романа Шухевича розгляне комісія з питань законності міськради, далі воно буде винесено на сесію. «У Львові є мораторій на перейменування більше, ніж одної вулиці в рік. Його треба буде скасувати», – сказав Михальчишин.

Винники Plus  за матеріалами: zik.com.ua, фото: osvita.ua

Related Post