Винники долучилися до акції на захист української мови — Винники

Новини
admin

Винниківська міська рада закликала державне керівництво не порушувати конституційного статусу української мови, як єдиної державної.

На останній сесії ВМР депутати одноголосно підтримали звернення з цього приводу до Президента України, Голови Верховної ради та народних депутатів України. У своєму зверненні від імені Винниківської міської ради та виконавчого корпусу мер Винник Сергій Уваров та міські депутати висловили протест проти ворожого законопроекту, що пройшов у парламенті перше читання.

Винниківські обранці також звернулися до Генеральної прокуратури України з вимогою порушити кримінальну справу за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Винниківчани також закликали розпочати масову акцію протесту «Українська хвиля», що пройде по всій території України.

Подаємо повний текст звернення:

Шановний пане Президенте, шановний пане Голово Верховної Ради та шановні Депутати Верховної Ради України. Ми працівники виконавчого комітету Винниківської міської ради та депутати VI – демократичного скликання Винниківської міської ради висловлюємо глибоке обурення та занепокоєння з приводу проходження першого читання Законопроекту України № 9073, який спрямований на свідомий розкол українського суспільства.

Повністю підтримуємо віче що відбулося у Львові 10 червня 2012 року, а саме: «Рішуче протестуємо проти ворожого законопроекту. Прийняття законопроекту на знищення української мови вважаємо сигналом для активної фази боротьби проти промосковського режиму В.Януковича.

Закликаємо опозиційні політичні сили неухильно дотримуватися принципів, проголошених 22 січня цього року на Софійській площі у Києві.

Звертаємось до Генеральної Прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Розпочати масову акцію протесту «Українська хвиля», що пройде по всій території України».

 Міський голова С. Уваров


Клас!

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

 Читайте також:

Related Post