Автобусне сполучення до військового госпіталю у Винниках відновлено — Винники

Новини
admin

Більше як десять років пацієнти та медичний персонал тамтешнього Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи були, по суті, відрізані від головної траси.

Упродовж тривалого часу депутат Львівської обласної ради Сергій Федоренко неодноразово звертався до чиновників Львівської міської ради щодо проблеми громадського транспортного сполучення у місті Винники.

Про це повідомила служба фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді, пише Galinfo.

І от багаторазові звернення таки дали результат. Згідно із рішенням виконавчого комітету Винниківської міської ради від 20.03.2012 №90 «Про відкриття міського автобусного маршруту загального користування в м. Винники», було відкрито маршрут №1В, що здійснює перевезення пасажирів за схемою вул. В.Івасюка – вул. Галицька – вул. Т.Шевченка – вул. М.Ломоносова – вул. Забави – вул. І.Франка – вул. Галицька – вул. В.Івасюка.

«Прикро, що так довго довелося доводити чиновникам потребу маршрутного сполучення між центром міста Винники та військовим госпіталем, – зазначив Сергій Федоренко. – Адже кожного разу, коли я проїздив до госпіталю, серце обливалося кров’ю: пацієнти лікарні, ледве пересуваючи ноги, долати чималу відстань, щоб потрапити до лікувального закладу або ж навпаки, щоб дістатись до головної траси. Добре, що нині це питання вирішено позитивно», — додав депутат.

Також депутат Сергій Федоренко звернувся із депутатськими запитами до відповідних служб із проханням встановити зовнішнє освітлення на вулиці Івасюка у місті Винники.

 Джерело: galinfo.com.ua


Клас!

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

 Читайте також:

Related Post