Вчені NASA пророкують всесвітній потоп і загибель людства

Згідно з розрахунками суперкомп’ютера, в 2075 році на Землі може відбутися потоп, який затопить частину Європи і США, а також спровокує серйозні зміни клімату

вчені nasa пророкують всесвітній потоп і загибель людства

Джон Мартін. Всесвітній потоп. 1828

ВАШИНГТОН, 11 січня 2016 року, 12:18 — REGNUM Вчені NASA підрахували, що через 60 років на Землі може відбутися потоп, який змиє з особи планети кілька європейських столиць, в тому числі Токіо, а крім того, і частину США.Глобальне затоплення може статися, вважають фахівці, до 2075 року із-за критичного танення льодів. Про це повідомляє Planet Today.

Таким чином, приблизно через шістдесят років рівень води в Світовому океані «переступить» критичну позначку на два метри, в результаті чого можуть бути затоплені Токіо, Лондон, Амстердам, частина США і інші мегаполіси.

Співробітники NASA зробили такі висновку завдяки результатом своїх досліджень. Експерти розробили спеціальну програму, яка ґрунтується на чинниках багаторічних кліматичних змін, танення льодовиків, рух Землі, її супутника і інших планет, а також на рівні води Світового океану. Всі ці дані вчені ввели для розрахунків у суперкомп’ютер NASA, який змоделював можливу ситуацію на шістдесят років вперед. В результаті катастрофи, яку спрогнозували в Національному космічному агентстві США, може загинути частина людства.А ті, що вижили, у свою чергу, стануть свідками різкого зміни клімату, яке потягне за собою виникнення і розвиток нових видів хвороб і голод.

Варто зазначити, що, крім цієї шокуючої інформації, яку дав суперкомп’ютер NASA, він також передрік практично повне зникнення на планеті землі, що може статися через тисячу років. Це явище може статися із-за різкого підняття рівня води у Світовому океані.

ІА REGNUM нагадує, восени 2015 року світові ЗМІ повідомляли про всесвітній потоп, однак тоді Національне космічне агентство США спростувало цю інформацію.

У жовтні 2014 року фахівці Потсдамського інституту вивчення кліматичних змін в Німеччині опублікували прогноз, згідно йому ближче до 2100 року із-за танення континентальних льодовиків рівень Світового океану підвищиться на 0,75-1,5 метра. Внаслідок чого мегаполіси Європи і Америки у разі правильності прогнозу можуть виявитися затопленими. В найбільшій зоні ризику Венеція, Лос-Анджелес, Амстердам, Гамбург, Санкт-Петербург і деякі інші великі міста.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *