Ван Дамм має намір підняти український кінематограф на новий щабель. ВІДЕО. — 4 Березня 2010 — Калейдоскоп


Голівудський актор Жан-Клод Ван Дамм розповів київським журналістам про фільм Башта, який він зніматиме в Україні. Актор сказав, що мета проекту — підняти український кінематограф на новий щабель.
Таку заяву зірка зробила на прес-конференції у четвер, 4 березня, в Києві.
Актор розповів, що бюджет стрічки складає орієнтовно $ 50 млн — $ 52 млн. Зйомки проходитимуть на двох континентах: почнуться на студії в Києві, потім знімальна група переїде до Лас-Вегасу, після чого знову повернеться до України знімати заключну частину фільму. 

Ван Дамм у цьому фільмі працюватиме і як актор, і як режисер. Він додав, що, оскільки гратиме головну роль і майже постійно зайнятий на знімальному майданчику, як режисеру йому знадобиться помічник, який триматиме під контролем знімальний процес.

Відповідаючи на запитання журналістів, актор розповів, що зараз вже триває робота над сценарієм картини і паралельно йдуть роботи з пошуку локацій у Києві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зйомки фільму Башта почнуться 15 квітня. У роботі над проектом задіють українських акторів, гримерів, операторів, апаратуру та кіностудію. Кастингом акторів Ван Дамм керуватиме особисто. Зйомки планують завершити до наступного Каннського фестивалю.

 УНІАН


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *