Як скоріше знайти роботу — Поради — Цікаве про цікаве

Load
admin

Пошук роботи — це теж свого роду робота. Тут важливо все ретельно спланувати і максимально задіяти всі наявні ресурси.

Перш за все, потрібно проаналізувати свій досвід, накопичені знання і навики і зрозуміти, в якій сфері ви хотіли б продовжити розвиток своєї кар’єри. В процесі самовизначення вам може стати в пригоді наш «Довідник спеціальностей».

Наступний важливий етап — це написання резюме і підготовка до проходження інтерв’ю. Багато що залежить від того, наскільки грамотно ви зможете це зробити. Наші «Корисні поради» допоможуть вам правильно скласти резюме і супровідний лист, підготуватися до інтерв’ю, навчать, як справити добре враження на працедавця, і нададуть іншу корисну інформацію.

  • Як скласти резюме
  • Як написати супровідний лист
  • Проходження інтерв’ю

Після попередньої підготовки треба приступати до дій. Розішліть своє резюме в максимальну кількість компаній, в яких ви б хотіли працювати, пришліть інформацію про себе у великі рекрутингові агентства, можна розмістити міні-резюме на спеціалізованих сайтах та в газетах, відгукуйтеся на вакансії, опубліковані у відкритих джерелах і на корпоративних сайтах, повідомте про своє бажання знайти роботу всім друзям і знайомим. Не важливо, який спосіб пошуку роботи виявиться найбільш ефективним, головне — це результат!

Сподіваємося, що корисні посилання нашого сайту допоможуть вам.

Інтернет-ресурси з пошуку роботи

Сайти періодичних видань, що публікують вакансії та інформацію про ринок праці

Зарубіжні сайти, присвячені проблемам пошуку роботи

 ancor.ua

Related Post