В Німеччині з’явився новий восьминіг-провидець Пауль (ВІДЕО) — 7 Листопада 2010 — Калейдоскоп


У німецькому місті Оберхаузен представили «заміну» всесвітньовідомого футбольного оракула. Пауль II буде жити в тому ж акваріумі, що і його попередник, який нещодавно помер від старості.

Восьминога з надприродними здібностями також звуть Пауль. Вага п’ятимісячного провидця трохи більше 300 грамів. Він походить з Франції й, за словами доглядачів, також має дар.

«Ми не знаємо точно чи Пауль II схоче бути оракулом, може це йому й не до смаку. Та все ж ми віримо, що він піде стопами свого зіркового попередника», — каже прес-секретар океанаріуму Таня Мюнціг.

Відколи не стало відомого футбольного оракула його шанувальники не на жарт перейнялися чи отримає ремесло Пауля гідне продовження. Власники океанаріуму не обіцяють, що Пауль Другий зі стовідсотковою точністю визначатиме результати матчів, утім дуже на це сподіваються.

Для нового оракула зберегли ті ж контейнери з їжею, за допомогою яких його попередник визначав переможців матчів.

Пауль Перший передбачив результати восьми ігор на цьогорічному мундіалі, в тому числі фінального. Завдяки чому знайшов популярність у всьому світі. Він помер 26 жовтня від старості — йому було близько двох років. Німці збираються поставити восьминогу-оракулу пам’ятник.

Винники Plus  за матеріалами: ap.org

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *