Суд залишив під вартою помічника депутата Винниківськї міськради, а Гудзяк «завис» — 19 Лютого 2010

Новини
admin

Шевченківський районний суд міста Львова залишив під вартою помічника депутата Винниківської міської ради, якого затримали разом із мером Винник Теодором Гудзяком. А от щодо самого Гудзяка суд наразі жодного рішення не прийняв. Про це сьогодні, 19 лютого, у коментарі ЗІКу повідомив начальник Львівського міського управління міліції Ігор Цікало.

З його слів, суд заарештував помічника депутата Винниківської міськради, зятя Гудзяка Богдана Беня. Відтак під вартою він перебуватиме мінімум 2 місяці.

Цікало повідомив, що з мером Винник зараз працюють слідчі Генпрокуратури. Рішення щодо Гудзяка суд прийматиме окремо.
За словами головного міліціонера Львова, «справу Гудзяка» передано в Генпрокуратуру, зважаючи на значний резонанс, який вона викликала у суспільстві. «Цією справою цікавляться всі: від Секретаріату Президента до ЗМІ», — зазначив Цікало. Також, з його слів, таке рішення прийнято, враховуючи звинувачення щодо упередженості слідства, які прозвучали у бік львівської міліції та прокуратури.

Нагадаємо, 13 лютого Шевченківський районний суд міста Львова залишив мера Винник Теодора Гудзяка під вартою на 10 діб.
Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу проти мера міста Винники Теодора Гудзяка за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.368 «Одержання хабара» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
10 лютого міліція затримала при отриманні хабара мера міста Винники Теодора Гудзяка та помічника одного із депутатів Винниківської міськради. Йдеться про суму хабара у кілька десятків тисяч доларів за виділення одної земельної ділянки площею 0,07 га. Затримання відбулося в ресторані «Гетьман» у Винниках.

 ZIK

 обговорити у форумі

Related Post