«Рух» — Чемпіон!!! (ВІДЕО)

Новини
admin
«Рух» Винники — Чемпіон!!!
фото: Олег Панас

У неділю, четвертого листопада, винниківський «Рух» зіграв свій останній і вирішальний поєдинок, який і мав вирішити долю золотих нагород. Адже перемога у матчі проти ФК «Миколаїв» робила недосяжним «Рух» для свого основного конкурента в боротьбі за золоті медалі – «Карпат» із Кам’янки-Бузької. І наші земляки досягли потрібного результату, здобувши більш ніж переконливу перемогу – 5:2!!!

Хоча починалося все для рухівців не так просто. Адже гравці ФК «Миколаїв» почали матч дуже впевнено, принаймні, в обороні вони не засиджувалися й використовували кожну мить, щоб добратися до воріт Шевчука. Винниківчани ж звично пішли вперед і декілька разів мали нагоди відкрити рахунок. Але несподівано це зробили гості. На 11-ій хвилині гравець ФК «Миколаїв» побачив, що винниківський воротар необачно покинув свої ворота. Миколаївець незважаючи на те, що перебував дуже далеко від воріт «Руху», не вагаючись пробив у дев’ятку – гол!

Такий розвиток подій посіяв неспокій у душах винниківських уболівальників. Адже всі відразу ж пригадали хід поєдинку проти «Карпат», тоді ситуація набрала такого ж характеру…

Але буквально через декілька хвилин усе стало на свої місця. Після подачі кутового рухівець Іванець точно пробив головою, зрівнявши рахунок – 1:1 (це була 16 хвилина). А на 35-й хвилині знову після подачі кутового вже Мигалевський першим встиг до м’яча й вивів «Рух» уперед – 2:1. Мигалевський мав ще два стовідсоткових моменти, щоб забивати голи, але змарнував їх.

Та все ж на початку другого тайму, на 47-ій хвилині, він таки відзначився ще раз, увірвавшись у штрафний майданчик і точно пробивши в дальній від воротаря кут воріт.

На 53-ій хвилині, знову після подачі кутового, універсал Юрій Гусаківський, який протягом усього сезону демонструє стабільно високий рівень гри, забиває четвертий гол.

Але гості не здаються. Вони наполегливо йдуть уперед, намагаються завдавати ударів. І на 81-ій хвилині їм щастить скоротити розрив у рахунку. Знову з’явилася інтрига, «Рух» поспішив до чужих воріт, щоб забезпечити себе від неприємних несподіванок наприкінці матчу (як це було під час гри у Миколаєві). І вже на 89-ій хвилині Микола Грешта, використавши пас партнера, ювелірно влучив у кут воріт ФК «Миколаїв» – 5:2.

Це й був останній гол у цьому, справді  тріумфальному для винниківського «Руху», сезоні. Вітаючи наших спортсменів із успішним завершенням сезону, нагадаємо, що «Рух» цього року здобув усі найважливіші трофеї футбольної Львівщини! У березні наші спортсмени здобули Кубок Юста, у вересні – Кубок Львівської області. І ось учора, четвертого листопада цього року, поклали в Кубок ще золоті медалі чемпіонату Львівської області. Це велике досягнення наших футболістів! Адже останній раз Кубок Львівщини гостював у Винниках у 1949 році, а золото винниківчани здобули ще у 1961 році!

Приємно, що на останніх домашніх поєдинках «Руху» було багато вболівальників, які самовіддано підтримували своїх спортсменів! Це свідчить про відродження славних традицій винниківського футболу. Адже і Президент ФК «Рух» Григорій Козловський, і тренери Юрій та Роман Гданські самі багато років виступали за винниківську команду. Важливо й те, що в кожному матчі цього сезону на поле неодмінно виходило п’ятеро-шестеро вихованців винниківського футболу. Одним із кращих був досвідчений ветеран Роман Манорик. Із найкращого боку себе проявили місцеві вихованці Віталій Дмитрух, Михайло Шептицький, Роман Назаркевич, Святослав Козловський, Богдан Костик, Володимир  Макар. І, звичайно, внесли величезний вклад у цю перемогу такі досвідчені гравці, як Микола Грешта, Юрій Гусаківський, Володимир Романів, Іван Шуга, Андрій Баглай, Ігор Яценків, Мигалевський, Шпирка, Бойко, Шкраба, Шевчук, Бандрівський, Мостовий, Сергеєв, Іванець, Іванський.

Наразі залишається невирішеним питання про проведення матчу за Суперкубок Львівської області. Адже срібний призер і фіналіст Кубка Львівщини – «Карпати» — не дають своєї згоди на цю гру.

«Я зроблю все для того, щоб поєдинок за Суперкубок Львівської області таки відбувся, — мовить Президент ФК «Рух» Григорій Козловський. – Адже я хочу ще раз довести, що винниківський «Рух» цього сезону набагато сильніший за «Карпати» з Кам’янки-Бузької. Я хочу ще раз подарувати всім Винникам свято чергової нашої перемоги! Хоча чому – нашої? Перемоги наших Винник, винниківського футболу! А щодо свята, то запевняю, що під час церемонії нагородження «Руху» відбудеться такий концерт за участі відомих співаків, що мешканці Винник не лише отримають велике задовлення, але й надовго запам’ятають цю яскраву подію! І ще на одне питання хотів би дати відповідь. Ось уже багато разів мене запитують уболівальники: «Що далі? Чи плануєте підвищуватися у класі, заявлятися в другій лізі?» Так от, я зроблю так, як того забажають винниківські любителі футболу. Коли вони звернуться до мене й скажуть, що ми хочемо бачити наш «Рух» у другій лізі, то я так і зроблю. Але треба розуміти, що таких гучних перемог у цій лізі ми не матимемо»…

Останній матч переможного сезону «Рух» провів у такому складі: Шевчук, Гусаківський, Іванець, Мостовий, Дмитрух, Романів, Сергеєв, Писько, Козловський, Баглай, Мигалевський. На заміну виходили: Макар, Костик, Грешта, Яценків, Шептицький, Іванський, Манорик.

Після закінчення матчу було багато радості, вітань, була злива шампанського, фотографування, сльози. Чемпіонів сердечно привітав міський голова Винник Сергій Уваров.
 
 Володимир ГАВРИЛІВ

 Фоторепортажі Андрія Жука та Олега Панаса можна переглянути тут

Клас!

Related Post