Викликаємо «Карпати» на Суперкубок, — Григорій Козловський (ВІДЕО)

Новини
admin
Григорій Козловський

Президент новоспеченого чемпіона обласної футбольної Прем’єр-ліги винниківського «Руху» Григорій Козловський розповів Вголосу про шлях до чемпіонства футбольної команди, а також про ватерпольне львівське «Динамо», яким опікується разом зі своїм партнером Олександром Свіщовим.

Григорію Петровичу, у цьому сезоні «Рух» виграв усі без винятку трофеї – меморіал Ернеста Юста, Кубок області, чемпіонат.

Це перемога Винник. Наш девіз — маленьке місто з великим серцем. По ходу чемпіонату ми були на різних місцях в таблиці. Було і таке, що більше восьми очок програвали «Карпатам» з Кам’янки-Бузької, однак нам вдалося вирвати золоті медалі. Приємно також, що виграли і інші турніри, в яких брали участь.

В інтернеті гуляла інформація, що у Вас була серйозна фінансова суперечка з президентом «Карпат» Романом Михайлівим щодо того, хто цього року стане чемпіоном.

Пан Михайлів знає про нашу суперечку, тому йому потрібно почати рахувати власні гроші, аби її закрити. Утім, ця суперечка стосується тільки нас двох.

Чи згідні з тим, що технічна поразка «Карпат» через бокс на футбольному полі зіграла ключову роль у Вашому чемпіонстві?

Давайте згадаємо те, що команді «Карпат» зарахувала аналогічну перемогу над «Скалою-2». Вони тоді зіграли внічию 2:2. Попри це, пан Михайлів долучився до нашої перемоги, за що йому кажу окреме спасибі. У спорті виграє той, хто більше впевнений у своїй перемозі. Видно, що президент «Карпат» недооцінював свої можливості. В якийсь момент йому нерви здали. Було це на футбольному полі. Він повів себе неадекватно, що і призвело до розв’язки у цьому чемпіонаті. Вона не могла бути простою.

Рішенням КДК відмінили матч за Суперкубок між «Рухом» та «Карпатами». Наскільки відомо Вголосу, Ви пропонуєте команді суперника зіграти неофіційний матч.

Я готовий «Карпатам» кинути виклик і зіграти матч за Суперкубок. Якщо президент команди суперника вірить у свою команду, він зобов’язаний зіграти цей фінальний суперматч. Я готовий на цей матч поставити усі свої цьогорічні трофеї, навіть якщо цей матч пройде не під егідою федерації футболу.

Чи вирішили уже де команда гратиме у наступному сезоні?

З нового року будемо думати. При виборі нашої позиції буде дуже важливо де будуть грати «Карпати» з Кам’янки-Бузької. Будуть вони грати в другій лізі, ми там гратимемо також. Готові навіть грати на першість району при умові, що там будуть «Карпати». Вони є наших пріоритетом у виборі. Наше майбутнє у їхніх руках.

Відійдемо від футболу. Ви також допомагаєте ватерпольному «Динамо», яке нещодавно виграло Кубок України. Кажуть, Ви їздили до Дніпродзержинська, аби на власні очі бачили справжню зарубу львів’ян та багаторазового чемпіона України маріупольського «Іллічівця».

Так, дуже красивий матч був. Мали перевагу у четвертому періоді, повинні були вигравати, однак не склалося. Штанги і перекладини приходили на допомогу «Іллічівцю». Спорт цікавий тим, що він непередбачуваний. Радує те, що нас боялися. Попри поразку (6:7), будемо старатися виграти чемпіонат. Я в цьому не сумніваюся.

Ви зі своїм партнером Олександром Свіщовим у ватерпольний чемпіонат заявили другу львівську команду «УФК «Динамо-2».

Свіщов грамотно розвиває водне поло у Львівській області. Він розуміє, що багато молодих ватерполістів матимуть ігрову практику. Це була саме його ініціатива для того, аби зробити ще одну команду у вищій лізі. Думаю, третіми з кінця ми будемо точно. Головна це досвід і практика для молодих гравців. Окрім того, основна команда «Динамо» матиме резерв.

Джерело:
  

 

Related Post