Посередник у справі екс-мера Винник бере вину на себе — Винники

Маклер Любомир Леськів, який фігурує як посередник у справі екс-мера Винник Теодора Гудзяка, каже, що вчиняв не хабарництво, а шахрайство – просить суд призначити йому покарання за ч.2 ст. 190 ККУ і застосувати до нього закон про амністію.

Про це Леськів повідомив 5 грудня в Апеляційному суді Львівської області під час розгляду апеляцій на вирок Шевченківського районного суду Львова, повідомляє ZIK.

«Я відчуваю свою вину у шахрайстві. Хотів легких грошей. Але ніякого наміру передавати їх Гудязкові я не мав», – запевнив Леськів.

За словами адвоката Леськіва Людмили Роюк, він, беручи кошти за вирішення питання про отримання земельної ділянки у Винниківській міськраді, насправді мав намір обманути людей, привласнити ці кошти, а не передавати їх Гудзяку.

Адвокат виступила з проханням застосувати до Леськіва закон про амністію, оскільки у того на утриманні є неповнолітня дитина.

Також адвокат долучила до справи медичні документи про стан здоров’я Леськіва. «Він страждає на судинні захворювання, має хворобу серця. У нього – аритмія», – пояснила Роюк.

Проти перекваліфікації злочину Леськіва виступила прокурор Наталія Малиш. «У діях Леськіва інший склад злочину – тому він не підпадає під дію цього закону (про амністію – ZIK), – сказала прокурор.

Нагадаємо, вироком Шевченківського районного суду Львова від 25 серпня 2011 року екс-мера Винник Теодора Гудзяка визнано винним за ч. 2 ст. 15 та ч. 3 ст 368 та засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади організаційно-розпорядчого характеру на термін 3 роки. Любомира Леськіва визнано винним за ч. 2 ст 15 ч. 5 ст 27, ч. 3 ст 368 ККУ та засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На сьогодні вирок не набрав законної сили, Гудзяк та Леськів перебувають на волі, оскільки подані апеляції на рішення суду першої інстанції.

Вирок Шевченківського районного суду Львова оскаржив в апеляційному порядку підсудні та прокуратура Львівської області.

Як повідомила прокурор Наталія Малиш, прокуратура внесла апеляцію у частині неправильного нарахування судових витрат. За її словами, в апеляційному суді прокуратура підтримує вирок суду першої інстанції – про те, що Гудзяк має бути за ґратами.

У той час, як повідомив адвокат Теодора Гудзяка Володимир Коваленко, захист подав апеляцію з проханням виправдати екс-мера Винник. «Немає складу злочину в його діях», – вважає адвокат.

За його словами, відновлення судового слідства в апеляційному суді «означає, що суд безпосередньо хоче дослідити обставини справи, додатково буде розглядати окремі моменти, до яких у нього багато запитань».

«Справа розслідувана дуже неякісно. Це приклад для студентів – як не можна працювати в боротьбі зі злочинністю», – вважає Коваленко.

Джерело: zik.ua, фото: malakava.com

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *