Підприємці не дають Президенту часу на роздуми (ВІДЕО) — 25 Листопада 2010


Мітингувальники не підтримали пропозицію дати президенту Віктору Януковичу ще тиждень на розгляд Податкового кодексу. Пропозиція відстрочки не була підтримана мітингувальниками на Майдані Незалежності.

Глава Комітету захисту підприємців при опозиційному уряді Оксана Продан повідомила учасникам акції про переговори з першим заступником голови адміністрації президента Іриною Акімовою. За її словами, кодекс буде направлений до президента тільки в п’ятницю ввечері.

Експертна група адміністрації відпрацює документ, і з понеділка президент буде визначатися зі своїм рішенням.

Проте ця інформація викликала обурення з боку учасників акції.

Продан запропонувала продовжити чергування на Майдані, але при цьому дати президенту час визначитися з кодексом до 6 грудня і на цей день призначити черговий масовий збір.

Учасники акції протесту відреагували негативно. «Не треба нам президента, геть президента», — заявили декотрі з підприємців.

Один з організаторів акції запропонував присутнім проголосувати за дату проведення наступного масового збору. Учасники акції віддали перевагу 30 листопада.

Проте член координаційної ради, комендант наметового містечка Сергій Мельниченко повідомив журналістам, що з остаточною датою буде визначатися координаційну раду.

На думку Мельниченка, оптимальним днем був би вівторок або середа, оскільки наступний понеділок — буде ще рано, а через тиждень — може бути вже пізно.

Відео головних подій на Банковій

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *