Мера Винник можуть відпустити під підписку про невиїзд — 19 Лютого 2010

Новини
admin

Міський голова Винників Тео­дор Гудзяк, якого затримали за підозрою в отриманні хабара в особливо великих розмірах, після десятиденного утримання під вартою отримає звинувачення від слід­ства. Після цього в судовому порядку буде визначено, чи його звільнять під підписку про невиїзд, чи залишать під вартою.

Компетентне джерело у прокуратурі Львівської області повідомило zaxid.net, що, за «кабінетними чутками”, після оголошення звинувачення Теодорові Гудзяку начебто вже домовляються «організувати” підписку про невиїзд. А от прокуратура воліла б залишити мера Винників під вартою, ос­кільки переконана, що під­писка може стати для Теодора Гудзяка «квитком за кордон”.

Нагадаємо, 10 лютого правоохоронці затримали Те­о­­дора Гудзяка за підозрою в отриманні хабара. Він намагався отримати більш ніж 40 тис. доларів за ви­ді­лен­­ня земельної ділянки в цен­трі Винників розміром 7 сотих.

Віктор Мельничук

Львівська газета

Related Post