Мер Винник десять днів проведе в ізоляторі — 17 Лютого 2010


Шевченківський районний суд Львова продовжив на десять днів термін затримання меру Винник Теодорові Гудзяку. Наразі той перебуває в ізоляторі тимчасового утримування.

Як повідомляв «ВЗ», 10 лютого Теодора Гудзяка разом з його посередником затримали співробітники Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВСУ міста Львова. Як повідомив департамент зв’язків з громадськістю МВС, Теодор Гудзяк та директор одного з приватних підприємств вимагали 43 тисячі доларів від двох винниківських комерсантів. За цю суму Гудзяк брався посприяти в прийнятті сесією рішення про надання підприємцям 0,07 гектара земельної ділянки в центрі Винник — для будівництва житлового будинку. Затримали Гудзяка та посередника при отриманні частини хабара в розмірі 9 500 доларів.

11 лютого прокуратура Львівської області порушила проти мера Винник кримінальну справу за ст. 368, ч.2 – «одержання хабара у великому розмірі”, яку розслідуватимуть слідчі обласної прокуратури.

У 2004 році Теодор Гудзяк очолив осередок партії «Наша Україна” у Винниках. Однопартійці Гудзяка вже почали натякати, що мера «підставили” правоохоронці…

«Високий замок»

Опитування

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *