Екс-мер Винник заперечив свою причетність до затримання чинного мера міста Гудзяка (ВІДЕО) — 18 Лютого 2010


Екс-мер Винник Сергій Уваров спростував звинувачення у його причетності до затримання чинного мера міста Теодора Гудзяка. Про це сьогодні, 18 лютого, Уваров сказав у коментарі ЗІКу.

«Людину, яка це заявляє, не можна назвати мудрою», – прокоментував Уваров заяви депутата Винниківської міськради Михайла Германа.

«Звинувачення прозвучали від людини, яка працювала у мене і була звільнена. Людина бездарно працювала на виробництві у ТзОВ «Данило Галицький». У 2004-2005 році він працював начальником Сокальського райвідділу міліції. Був звільнений за махінації з відкріпними талонами. Кримінальна справа на сьогодні ще не закрита», – розповів Уваров.

Він кілька разів наголосив, що не вважає Гудзяка своїм конкурентом на мерських виборах. «Гудзяк для мене не є конкурентом. Говорити про те, що я зробив щось, щоб його затримали нема підстав. А з іншого боку, я не міністр МВС, не Прем’єр-міністр і не Президент і, навіть, не губернатор, щоб мати такі впливи, щоб підключити правоохоронні органи і зробити таку справу», – пояснив Уваров.

З іншого боку, зазначив екс-мер міста, «правоохоронні органи, не зважаючи на будь-які впливи, безпідставно на це б не пішли».

Уваров підтвердив свою готовність брати участь у виборах мера міста Винники.

Зараз екс-мер вирішує питання щодо подання судового позову про захист честі і гідності.

ZIK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *