Львівська кав’ярня приєдналася до ініціативи «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш» — Львів

У кав’ярні «Меделін» у Львові можна залишити в подарунок каву іншому. Кав’ярня приєдналася до ініціативи «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш», яка походить з Неаполя, набула популярності у Росії, Харкові та Ужгороді.

На свої сторінці у «Фейсбук» «Меделін» повідомляє, що ініціатива стартувала 1 грудня. Відвідувачі можуть заплатити за частування того, хто прийде потім. Офіціант підвішує таке замовлення на інформаційну дошку, і його може отримати кожен бажаючий, хто запитає. Такі подарунки неформально називають «підвішеною кавою».

Представник кав’ярні Святослав Стець зазначає: «Вперше прочитали про цей проект у фейсбуківській нотатці, але тоді ні в Україні, ні в країнах-сусідів такого не було. Задумались над тим, щоб і в нас таке зробити. Але не реалізували, аж поки не підштовхнула інформація про те, що Ужгород і Харків почали. Стартували ми в четвер. Ажіотаж на сторінці «Меделін» у фейсбуку великий, люди позитивно відгукуються. За три дні підвісили лише каву і чай, але видно, що це тільки початок».

Джерело: zaxid.net, фото: facebook.com

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *