Львів відвідав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет — Львів

Сьогодні, 5 грудня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. «За рівнем просвітництва Галичина займає перші місця», — зазначив під час зустрічі Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Як повідомляє Львівський портал, посилаючись на прес-службу Львівської міськради, також під час зустрічі були обговорені питання шкідливого впливу алкоголізму на розвиток дітей та дорослого населення. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет підтримав ініціативу міста Львова щодо обмеження доступу дітей до алкоголю.

3-5 грудня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Львівсько-Сокальску єпархію з нагоди свята Введення в храм Пресвятої Богородиці. Патріарх Філарет прибув до Львова на запрошення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальского Димитрія.

У неділю патріарх очолив Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова. Після завершення Літургії патріарх нагородив орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальского Димитрія. На Божественній Літургії були присутні міський голова Львова Андрій Садовий, депутати облради та голова Львівської обласної ради Олег Панькевич.

Джерело: portal.lviv.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *