До Винник їздитимуть нові великі автобуси? — 28 Жовтня 2010


Депутат Львівської обласної ради від фракції УНП Олег Немчінов вважає, — «Великим позитивом є те, що Львівська міська рада поновлюватиме свій рухомий склад тролейбусів та автобусів, однак, не треба забувати, що окрім власне Львова, на її території є ще і м. Винники, смт. Брюховичі і смт. Рудно, мешканці яких давно потребують покращення транспортного сполучення»

«Якщо говорити про Винники то це місто віддалене від Львова на 6 кілометрів, а отже і витрати перевізників, які працюють на 36-му чи 75-му маршрутах, що обслуговують винниківчан, є більші, ніж на інших міських маршрутах. А якщо згадати про те, що досі залишається не вирішеною проблема якісного транспортного забезпечення Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках, то стає очевидним, що нові комфортабельні автобуси виробництва Львівського автобусного заводу, які, до речі, вже у базовій комплектації оснащені пристроями для перевезення інвалідів-колясочників, повинні бути задіяні на нових комунальних маршрутах до Винник», – зазначив депутат.

«Отже я звернувся із депутатським зверненням на ім’я міського голови Львова щодо відкриття нового комунального автобусного маршруту Львів-Винники, із обслуговуванням його великими автобусами та подальшої перспективи побудови тролейбусної лінії Львів-Винники», – повідомив Олег Немчінов.

Винники Plus  за матеріалами: zik.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *