Через гімн України російською мовою вибухнув скандал (ВІДЕО) — 15 Серпня 2010 — Калейдоскоп

Blog
admin

Мешканці Севастополя обурені відеороликом з серії, яка була знята до Дня незалежності України.

У роликах 14 народностей, що населяють Україну, розповідають про любов до неї і співають гімн 14 різних мовах.

Віедороликами залишилися задоволені всі, крім активістів організації «За єдину Русь». Її лідер Володимир Тюнін заявив, що до крайності обурений його змістом. Більш того, громадський діяч заявив, що разом з ним обурюються і всі жителі Севастополя, так як ролик ображає російськомовне населення України.

«Росіянин спить на вулиці, прокидається і чеше низ живота. Сам він зарослий і в тільняшці. Потім до нього підходить компанія з неголеним, босим гармоністів, одягненим у шорти. І обличчя в усіх – ненатхненні», — обурений Тюнін.

Тепер ряд громадських організацій Севастополя пишуть лист президентові Віктору Януковичу. Вони вимагають, щоб він заборонив демонстрацію цього ролика на українському телебаченні.

Нагадаємо, віднедавна українці отримали можливість послухати гімн України 14 мовами світу — російською, білоруською, ідиш, вірменською, грузинською і навіть мовою циган. Ролики до Дня Незалежності демонструватимуть на одному з вітчизняних телеканалів.

Винники Plus за матеріалами: gazeta.ua  echo.msk.ru

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  «Винники Plus» обов’язкове.

Related Post